סגל הכנס

הנהלת הכנס
הדס נבנצל מנהלת הכנס manager@olamot-con.org.il
הלה הראל עוזרת למנהלת הכנס
עופר מתוקי עוזר למנהלת הכנס
נעמה פרידמן אחראית מנהלה ובטיחות
חננאל לבנה עוזר לאחראית מנהלה ובטיחות
תחום התוכן
אלה פאיניצקי מנהלת תוכן lectures@olamot-con.org.il
ענת גרובין עוזרת מנהלת תוכן anat.grubin@olamot-con.org.il
עינת סיטרון אחראית הפקות מקור einatcitron@olamot-con.org.il
תמי קיס פפו אחראית תוכן ילדים ונוער tami.papo@gmail.com
תומר קליר צוות הפקת תוכן tomer.kalir@olamot-con.org.il
סיוון רדל צוות הפקת תוכן sivan.redel@olamot-con.org.il
דניאל רז רוטשילד צוות הפקת תוכן daniel.r@olamot-con.org.il
איל רזניק צוות הפקת תוכן ayal.resnick@olamot-con.org.il
מיטב מורחיים צוות הפקת תוכן meytav.morhaim@olamot-con.org.il
רביד אבן לחץ צוות הפקת תוכן ravid.steinpress@olamot-con.org.il
טל גולדמן צוות הפקת תוכן tal.goldman@olamot-con.org.il
גיא פלאוט צוות הפקת תוכן
נועם לין אחראי חומרי הקרנה
הילה פלג אחראית פיילוטים
הדס סלוין עוזרת לאחראית פיילוטים
רמי שלהבת עורך תוכן
בר פישביין מנהלת תחרות הסיפורים
תחום השיווק
שחר בר אחראי דוכנים yarid@olamot-con.org.il
חמוטל דרורי-פרידמן צוות יריד הדוכנים
לידן גבל צוות יריד הדוכנים
שקד אמיר צוות יריד הדוכנים
תמר פאר צוות יריד הדוכנים
ספיר שי צוות שיווק
טל גולדמן אחראי פייסבוק
עומר להב אחראי טוויטר ואינסטגרם
דפנה שחר צוות שיווק
אורן קפלן אחראי תוכן אתר
גלי אחיטוב עוזרת לאחראי תוכן אתר
פז נוימן אחראי צוות תיעוד
בנימין שאמא מנהל תחרות הצילום
ענבל לוי רכזת תחרות הצילום
צוות המחשוב
דמיאן הופמן אחראי מחשוב
גליה בהט אחראית אתר
אלי בויום אחראי מערכת הגשת התוכן
דניאל הרשקוביץ אחראי תמיכה טכנית
מיכל טננברג תמיכה טכנית
תחום הלוגיסטיקה
נעם שוורץ אחראית לוגיסטיקה olamot.logistics@gmail.com
נעם פלאם-בר טוב עוזרת לאחראית לוגיסטיקה
עמר פרים עוזר לאחראית לוגיסטיקה
סיון קוטיק צוות לוגיסטיקה
אור דולב אחראי אפסנאות
אלה דרייהר עוזרת לאחראי אפסנאות
לידן גבל אחראית הקמה ופירוק
אלון לוי עוזר לאחראית הקמה ופירוק
תומר גרצמן אחראי משמרת
איוקי איתן אחראית משמרת
אלה פאליק אחראית משמרת
ענת קרסילשצ'יקוב אחראית משמרת
יהושוע ישר אחראי משמרת
רוני קרופניק אחראית משמרת
מעיין גוטרמן אחראית צוות טכני techteam@olamot-con.org.il
תומר שפיר עוזר לאחראית צוות טכני
עמית איתן אחראית פונדק
בני קופצ'ינצקי עוזר אחראית פונדק
מריה אגפונצב עוזרת לאחראית פונדק
לירן גרינולד עוזר לאחראית פונדק
שונית משיח אחראית צוות לילה
יריב יערי צוות לילה
ניב עקיבא צוות לילה
אופיר וינשטיין צוות לילה
דנה גרינהויז צוות לילה
תחום העיצוב
סיון קוטיק אחראית צוות עיצוב
קסם ברקוביץ' עיצוב גרפי
אסנת קדמי מעצבת גרפית
רותם בלוך מאיירת
תחום הכספים והמכירות
לימור נעמן אחראית כספים
חרות ישלח מנהלת תחום מכירות
מעין שיר מנהלת קופות
נטע טרופ עוזרת למנהלת קופות
אליה הורן עוזרת למנהלת קופות
חן דאי אחראית משמרת קופה
עמרי גרופר אחראי משמרת קופה
אילי לוי אחראית משמרת קופה
נופר מעיין אחראית משמרת קופה
טל רביץ אחראית יד שנייה
דניאל שוורץ עוזר לאחראית יד שנייה
מתן קליינמן צוות יד שנייה
נריה אדלמן צוות יד שנייה
עדן הר דגן צוות יד שנייה
אייל גבריאלוב אחראי מודיעין
ארז בר טוב אחראי דוכן האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה
עומרי דוידסון אחראי דוכן טולקין
תחום כוח האדם
אלעד אייזן מנהל כוח אדם olamot.manpower@gmail.com
דרור רייף צוות כוח אדם
ענבר שיפרין צוות כוח אדם
מתן בן אשר צוות כוח אדם
מקרינים
אביב דולב צוות מקרינים
אדוה שושן צוות מקרינים
גל בליברג צוות מקרינים
דשה ביצ'נקו צוות מקרינים
טל רובין צוות מקרינים
יובל הרדוף צוות מקרינים
יונתן עמית-כהן צוות מקרינים
ירון איטקין צוות מקרינים
מעיין רתם צוות מקרינים
מריה צליקוב צוות מקרינים
עדי כתב צוות מקרינים
ענבר נוי צוות מקרינים
רועי גרוסמן צוות מקרינים
תומר דוד צוות מקרינים
תומר מיכאל צוות מקרינים