ההתחלה שלי כמרגלת

מאת: גל דוידוב

השם שלי הוא סטו יוקי ואני שונאת להיות אני המשאלה שלי היא להיוולד מחדש כמישהי אחרת .

החיים שלי מדכאים אני לא מנסה להגזים אלא רק לשקף את הרגשות שלי .אני בת יחידה לשני הורים מקסימים אשר אני אוהבת הם כל זמן עובדים כדי שנוכל להרשות לעצמנו להחזיק את הבית שלנו .אני מודה להורים שלי על העבודה הקשה שלהם כל יום בשנה ומשאירה להם פתק תודה .

למרות משפחתי האוהבת חיי הם מלאי סבל,זוועה וכאב .אני לומדת באחד בתי הספר הטובים ביותר ביפן על מלגה במגמת הטכונלוגיה .התגלתי כגאונה במחשבים אסטרטגייה לפני עלייתי לכיתה א .

המלגה שלי היא מהמדינה התוכנית לפיתוח גאונים ללא אמצעים כל אחד בתחומו כמובן .התוכנית הייתה די מוצלחת בהתחלתה עד ששאר הילדים התחילו לפרוש או לעזוב למדינות זרות .

בקיצור נכון להיום אני הנערה היחידה בבית הספר שלי אשר נותרה מאותן תוכניות .

כל שאר התוכניות ההדומות עברו אל בתי ספר יוקרתיים פחות משלי .מכיוון שאני היחידה מסוגי בבית הספר הפכתי למטרה קלה לבריונות .לי אסור להחזיר לבריונים שלי מכיוון ש..”במקרה אלימות אשר ילדת מלגות יימצא בה מעורב מלגתו תיפסק באותו הרגע “(חוקת בית הספר סעיף 7).

ההורים שלי מאושרים כי בזכות המלגה יש לי סיכוי לזכות בחיים יותר טובים .למרות הסבל אשר אני חווה אין לי שום כוונה לאכזב את ההורים שלי .בנוסף בית הספר הוא המקום היחיד שניתנת לי בו גישה לטכנולוגיה מתקדמת.

תודות להם אני קיבלתי את המחשב הנייד שלי וככה נולדה ג’יג’י (כינוי אשר עומד לנערה גאונה באנגלית) .אני לא סתם גאונה במחשבים בלי להשוויץ ,אני כובענית שחורה (כינוי להאקרים) .אני לא פורצת למטרות פשע אלא יותר למעני ולמען משפחתי .

לדוגמה בשבוע שעבר חשפתי את כל לוחות המבצעים והקופונים לחודש הקרוב בחנויות המזון במחוז שלנו .אחר כך מצאתי את משלוח השלכת הספרים וחוברות הקומיקס .לאחר עליית המסכים החדישים אנשים החלו להשליך יותר ספרים עיתונים חוברות קומיקס וכדומה .

כל אוסף הספרים והקומיקס שלי מגיעים מהשלכות .רק ספרי הלימוד שלי שונים אותם קיבלנו מתרומות. אני היחידה בבית הספר שעדיין יש לה ספרי לימוד כולם משתמשים בטאבלטים.אני לא ילדה רעבה הסיבה היחידה למודעות שלי למצבי הכלכלי היא העובדה שאני לומדת בבית הספר הזה .

שם אני תמיד אהיה המוזרה הענייה הידועה בכינויי “ילדת הרחמים של המדינה” .

הדבר הכי קרוב לחברים שאני מכירה אלו כובענים שחורים אחרים איתם אני משוחחת ברשת התחתונה .אני אוהבת במיוחד לדבר עם גליטץ’ היא או הוא ידועים ברשת ככובען שחור מומחה למציאת חלקים אנדרואידים בחינם .בזכות העזרה של גליטץ’ הצלחתי ליצור את קיופיד הרובוטית שלי .

קיופיד היא רובוטית עם בינה של אנדרואיד המצאתי אותה כדי שתהיה לי חברה קטנה משלי .נוסף על כך קיופיד מתוכנתת לעזור לי במשימות היום יום ובחיי בתור ג’יג’י ברשת התחתונה .

אתמול קרה לי הדבר הכי המפחיד יותר מפחיד מכל הפעמים בהם רדפו אחרי בבית הספר .

אני קיבלתי את ההודעה הבאה אל המחשב הנייד שלי .

אנחנו עלינו עלייך יוקי סטו ומחר ניקח אותך אלינו !

אני לא יכולה לספר לההורים שלי שעלו על הפעילות שלי ברשת .פריצות מחשבים זה אחד מהדברים הכי לא חוקיים אשר קימיים בעולם .אני מקווה שזאת סתם הודעה מאיזה האקר אחר או איזה ילד משועמם מהכיתה שלי.

לכן כרגע אני משתדלת להתנהל כרגיל ,לא ראיתי שום דבר חשוד היום בכלל אז אני די רגועה.אני די בטוחה שזה מישהו מהכיתה שלי זאת לא הפעם הראשונה אשר שולחים לי הודעות איומים מפגרות .משהו מהשיחים עקץ אותי זה כואב אני צריכה לשבת הנה תחנת האוטובוס היא ריקה .

הראש שלי כואב אני אעצום את העיניים שלי שנייה והכאב ייעלם אחת .

האם האפרוחית ישנה ?

כמו תינוקת,קדימה אתה צריך עוד לקחת אותנו למפקדה ולהעיר אותה אחר כך.

אל תדאג קודקוד דייקתי בכמות של חומר ההרדמה יש לנו ארבע שעות בדיוק .

יופי בוא נזוז יש עוד נסיעה ארוכה לפנינו .

הראש שלי מסתובב אני יכולה בקושי לראות ,איפה המשקפיים שלי ?אוי הנה הם על הראש שלי .למה הכל עדיין חשוך ? אולי אני חולמת במודע ?זאת הפעם הראשונה .לפתע אור מסנוור נדלק אני עומדת באמצע של חדר עם כיסא בלי חלונות ועם דלת ללא ידית .

אני בטוח חולמת זה סיוט כנראה אחד ממש רע ,אני צובטת את עצמי .למה אני לא מתעוררת ? החדר לא נעלם זה לא יכול להיות אמיתי .הדמעות שלי זולגות כל כך מהר ,למה זה מגיע לי ?הדלת נפתחת איש ואישה בחליפות עומדים מולי .

הדלת ננעלה מאחוריהם יש להם תגים על הצוואר ככה הם נכנסו .יוקי סטו הידועה בכינוייה ברשת ג’יג’י את יכולה לשבת על הכיסא שמאחוריך אנחנו לא כאן כדי לפגוע בך .אנחנו שלחנו לך את ההודעה גברת סטו .

אז לקחתם אותי ,מה אתם רוצים ממני ?כמו שכתבנו לך עלינו על הפעילות שלך ברשת התחתונה .על התגים שלהם רשום האר”גון ,את סוכנים ממשלתיים מסוג כלשהו ?לא בדיוק אמר הסוכן .אנחנו בארג”ון שומרים על העולם בטוח יותר מסכנות גדולות יותר ממה שאת מכירה הוסיפה הסוכנת.

אז אתם רשת ריגול ,זה נכון אנו גילינו על הפעילות הלא חוקית שלך.סליחה אבל אני לא עשיתי שום דבר רע ברשת .את פרצת אל רשת מזון גלובלית כדי להוזיל את המחירים שלהם בחמישים אחוז בדקה .אני הייתי חייבת הם העלו מחירים בחודש שעבר זה פגע במצב הכלכלי בבית שלי .

אנחנו מודעים לכך ולכן שלחנו לך את גליטץ’ ,הוא אחד משניכם נכון ?זה הייתי אני הסוכן ג’יימס .לפחות אני יודעת עכשיו מי זה גליטץ’ באמת ,אנחנו רצינו לבדוק אם את מסוגלת ליצור דברים בעצמך .איפה הרובוטית שלי קיופיד ?כבויה בתיק שלך אנחנו נחזיר לך אותה בעוד רגע .

רק אחרי שתעני לנו על השאלה הבאה האם היית רוצה להיוולד מחדש ?איך אתם יודעים את זה .כמו שאמרנו עקבנו אחרייך מקרוב ראינו את החיים שלך מקרוב.את המצאת רובוט משלך עם בינה של אנדרואיד מחלקים בסיסיים ביותר .מהסיבה הזאת אנחנו רוצים לשתף איתך פעולה ולהעניק לך אצ ההיוולדות מחדש אשר את חולמת עליה.

תסבירו את זה ,אנחנו נשלים לך את המלגה שלך את תהיי סוכנת בארגון שלנו למשימה אחת לניסיון .

זהותך תישמר בסוד עם תבחרי בכך את תצוותי אל יחידת בני השש עשרה .ביחידה יש עוד שני סוכנים מהארגון ומישהו מגוייס חיצוני כמוך .

את יכולה למחוק את העבר שלך יוקי לעשות דברים גדולים יותר .אנחנו נשלים לך את המלגה שלך ואת תקבלי שכר אם תצליחו כמובן .מה גובה השכר ?אלפיים דולרים אמריקאים ,השכר הוא משימה הראשונה שלךבנפרד מן השלמת המלגה שלך .

את תוכלי לקבל את כל זה אם תסכימי לעזור לנו ?זה נשמע טוב כמעט יותר מידי .האפשרות לפרוש תהיה נתונה לך בכל רגע אך היא תכלול את מחיקת קיום הארג”ון ממוחך .אני מסכימה, אז מעכשיו והלאה אני רוצה להיקרא ג’יג’י בלבד אני לא רוצה שישתמשו בשמי הקודם .

בסדר גמור עוד משהו ?כן שאר הצוות לא צריך לדעת עך העבר שלי או על הרקע הכלכלי שלי .ברור עוד משהו ?מתי מתחילים ?הסוכן ג’יימס העביר את הכרטיס שלו ליד הדלת והיא נפתחה בקלות ,זה כרטיס מגנטי .

את תוכלי לקבל אחד כזה אם תצטרפי אלינו בקביעות .הסוכנת הביאה ליוקי את התיק בית הספר שלה בחזרה .אנחנו נרצה את תשובתך לגבי הקביעות בסוף המשימה .את תקבלי תדריך עם השאר לגבי כל הפרטים בחדר שכאן .

הדלת נפתחה בקלות השאר עמדו מסביב לשולחן . תראה ג’יי זאת הילדה החדשה, שניים מהם זינקו לעברי זה מחליץ מאוד .

אז מי את ?מאיפה את באה ?מה המומחיות שלך ?

אממ בזמן שאני מלמלת זמזום התחיל להישמע אני מבינה אז שקיופיד הופעלה .היא עפה במהירות מתוך התיק שלי אל עבר זאת אשר הלחיצה אותי עם השאלות הרבות שלה .תתרחקי מהגבירה ג’יג’י ,מה הקטע של הצעצוע הזה הלכתי לאחור ונתקעתי בו .

אוי סליחה ,אני לא התכוונתי..זה בסדר אני לא טובה בכלל עם אנשים חדשים או אנשים בכלל .קיופיד בואי לכאן ,סיימתי לסרוק את הזרים בחדר .מה את יצרת אותה ?שאל הנער נחמד אשר נתקעתי בו מקודם .

כן..אני הרכבתי את קיופיד מחל..קים רובוטיים והיא בעלת..בינה אנדרואידית . זה ממש מגניב ,תודה אני בהחלט יצירה מרשימה ומיס ג’יג’י היא יוצרת עוד יותר מרשימה .קיופיד מספיק ,יש לה חוצפה גברתי השניים אשר עומדים בצד הם סטיבי פאווראס וג’יי בונד סוכנים של הארגו”ן הם מצטיינים במיוחד .

איך הדבר הקטן הזה מצא פרטים עלינו ?אנחנו לא קיימים ברשת ,אני מתוכננת לעשות חיפוש גם ברשת התחתונה אתם די שנואים שם .אה והחבר שלנו כאן הוא ..דנג’ייר בוי (נער הסכנה באנגלית )אני מעדיף להציג את עצמי סליחה .טוב זה נסלח קוראים לו דיבי בקיצור הוא פעלולן צעיר ידוע באמריקה ובעולם בכלל .

הם כולם כל כך מגניבים ,סוכנים פעלולן אני רק האקרית וילדה מסכנה .אחרי שהרובוטית הקטנה שלך חשפה את הזהויות שלנו כדאי לך מאוד לחשוף את עצמך. מכיוון שאני מאוד מעוניינת לדעת מי הבחורה שהארגון צירף למשימה הזאת.

אני ג’יג’י זה עומד לנערה גאונה באנגלית זה הכינוי שלי ברשת כי אני האקרית .זה המשפט הראשון שסוף כל סוף יצא לי מהפה בלי גמגומים .רק בתור ג’יגי’ יש לי ביטחון עצמי ,את בטח ממש טובה אם הארגון רצה אותך גם אתה דיבי .

לפתע השולחן שעמדנו סביבו הקרין פני הולוגרמה של הסוכנים אשר ראיתי ממקודם .אני רואים שכולכם נפגשתם אז אני אקפוץ ישר לעניין המשימה שבגללה כולכם זומנתם לכאן .הסוכנים שלו קלטנו בזמן האחרון פעילות של קטיה הקטלנית .

היא שכירת חרב ,יש הרבה אנשים שמשכירים אותה ברשת התחתונה .לסוכן שלנו ג’יי יש הכירות מוקדמת איתה ממשימות קודמות .למרות שבדרך כלל היא מושכרת כשכירת חרב הפעם קטליה עושה שליחות לתאומות הדרקון .אני שונאת את ג’ייד ולוטוס הסנוביות המפונקות האלה .

הסוכנת סטיבי זה היה מיותר ,אבל זה נכון כל כך הסוכנת ליסבון.מי הן שאל דיבי אנחנו ניתן לג’יג’י להסביר .שתיהן יורשות של אמפריית פשע סינית שנקראת דרקון הזהב ,הן די כמו הקנדל והקיילי של עולם הפשע .

עכשיו זה דימוי טוב אשר אני יכול להבין ג’יג’י הוא חייך אליי אף בן חמוד ונחמד כמוהו בחיים לא חייך אליי .שתיהן מתכננות לבנות נשק קטלני כדי למכור אותו ביותר ביוקר לפושעים אחרים .אז קטיה משיגה להן את החלקים ,בדיוק.

אנחנו צריכים שתעצרו אותם לפני המכירה הפומבית הגדולה .כמה זמן יש לנו ?שלושה ימים,אל תדאגו החלק העיקרי שלכם הוא למנוע מקטיה להעביר את החלק האחרון מחר. בלעדיו הנשק לא יהיה מוכן לפעולה ,אנחנו נשלח לכם את שאר הפרטים עכשיו בהצלחה סוכנים ומגוייסים חדשים .

הההולגרמה של פניהם הוחלפה בפרטים על נשף פרטי בקרמלין ברוסיה ועל רשימת המוזמנים .בין השמות הודגשו השם של קטיה הודגש והשם פרדריד .זה בטח הבחור עם החלק איך מחליטים על מי הסוכן אשר ייצא ?אל תשאל אותי דיבי היא אמורה להיות כאן על תקן הגאונה .

אני חושבת שההחלטה הכי נכונה אסטרטיגית היא לבחון את הפרופולים של שלותיכם ולבדוק מי הכי מתאים למשימה של מחר .את לא רוצה לצאת ?לא אני יודעת שאני לא מתאימה למשימת שטח . חבל זה היה יכול נחמד לצאת למשימה משותפת .

השוואת פרופילים בין הסוכנים ג’יי בונד סטיבי פאווארס ודיבי .מחשב ההולוגרמות שלכם מדהים ,בוא נחליט על המאפיינים הרצויים שלנו לסוכן למשימה הזאת ביחד טוב ?כולם הנהנו .דבר ראשון המשימה ברוסיה וקטיה היא רוסית בעצמה .

אז זה צריך להיות סוכן אשר דובר רוסית ,מצטערת דיבי אתה לא מתאים זה בסדר אולי בפעם הבאה .מאפיינים נוספים בוא נראה :מומחיות לסוג לחימה ,רישיון לרכב מסוג כלשהו .

חכו שנייה יש פרט נוסף זה נשף במסכות בהגעה של זוגות בלבד .זה אומר שאף אחד מכם לא יכול להגיע לבד כולל קטיה .טוב אז נראה לי ששנינו יוצאים נלך לארגן ציוד למשימה .

בינתיים שניכם תכינו את התוכנית תוכנית ואת התוכנית גיבוי .אחרי שג’יי וסטיבי עזבו התחלתי להזין את הנתונים על המשימה לקובץ מסודר יותר .את יודעת יכלנו לצאת שנינו גם למשימה אני לא יודעת להילחם ,זאת לא בעיה יש ציוד ריגול בשביל זה.

דיבי זה נשף ואני לא יודעת לרקוד את סתם מגזימה ג’יג’י אני בטוח .אף פעם לא הייתי במסיבה או נשף אז לא הייתה לי הזדמנות לרקוד ממש.חוץ מזה למה שתרצה לצאת כל כך איתי למשימה ולא אם סטיבי ?

את המגוייסת היחידה כאן כמוני אז אני חשבתי שעבודת צוות של שנינו תהפוך את זה לפחות מוזר בשביל שנינו להיות כאן .אתה צודק אני מצטערת ,חוץ מזה סטיבי הייתה הורגת אותי אם הייתי דורך עליה בטעות בנשף דיבי אמר בשנינות.אתה מצחיק ,יש לך חיוך יפה אני נהנה לגרום לו להופיע בכל פעם מחדש .

תפסיק דיבי אתה גורם לי להסמיק וחוץ מזה אנחנו אמורים להתרכז בתוכנית הגיבוי .כאן אתה נכנס לפעולה אתה תחכה בהליקופטר בלתי נראה בעל נהג אוטומטי מעל הקרמלין .ברגע אשר אני אגיד לך כי עלולים להיות הם בצרות אתה תצנח לשם כדי לחלץ אותם .

אם המשימה תעבור באופן חלק אתה תראה מטוס סילון יוצא מהקרמלין אשר אתה תעקוב אחריו בחזרה למפקדה .אתה צריך להצטייד למשימת הגיבוי ,נכון את יודעת איפה חדר הציוד ?תן לי שנייה .

קיופיד יש לך סריקה של המפקדה ? כן לך במסדרון שמאלה ותיכנס לדלת מספר 69.

תודה לך קיופיד על לא דבר ותודה ג’יג’י אז נשארתי לבד .קיופיד את חושבת הוא באמת מפלרטט איתי ?גברת ג’יגי’ אני לא יודעת לזהות “פלירטוטים “כי לא תוכננתי בשביל זה .את צודקת אבל אני בטוחה בכך שברגע שהדיבי הזה יכיר גם את יוקי הוא יאהב אותך .

יאהב אותי מרחמים אולי קיופיד אם מישהו מהם היה יודע על החיים שלי ,הם היו מרחמים עלי כל הזמן או יורדים עלי כמו כל השאר .את מאוד שלילית גברת ג’יג’י זה לא בריא להערכה העצמית שלך ולמצבך הנפשי .אחרי שסיימתי לכתוב את תוכנית הפעולה שלנו הארג”ון הסיע אותי הביתה .

אני מקווה להצליח ההורים שלי צריכים את הכסף הזה ואני צריכה את המעמד החדש הזה כג’יגי’.היום שלי עבר כרגיל ידעתי שהארגון יאסוף אותי מביתי בשביל שאגיע למפקדה לפני שתחילת הנשף.התקמתי בנוחות וחיברתי את קיופיד למחשב ההולוגרמות שלהם לסיוע נוסף.

בדיקה ג’יי סטיבי אתם שומעים אותי בברור ג’יג’י אתם שם ?כן בדיוק נכנסנו .ג’יי תצמא את קטיה ותסיח אותה בינתיים סטיבי אני שולחת לך תמונה שלך פרדריד תמצאי אותו מהר .אנחנו על זה בוס ,דיבי אתה רואה אותי כן ההולגרומה שלך ברורה למרות החושך.

רגע ג’יגי’ ,דיבי הכל בסדר אצלך ?הפרצוף שלך מאיפה כל השריטות האלה ?.מישהו פגע בך ג’יג’י ?אני בסדר תתרכז במשימה אמרתי בעצבנות.את חשובה ג’יג’י ,את המוח של המשימה הזאת מחשב יכול להחליף אותי את שלושתיכם אנדרואיד אפילו לא יוכל להחליף.

את ממעיטה בעצמך אני צריכה לנתק ולבדוק מה קורה אצל ג’יי וסטיבי.סטיבי את שומעת אותי ?יש לי עדכון פרדריד החמוד שלנו חשב שאני קטיה אז החלק אצלי .את יכולה לספר לי מה זה ?סוג של מעבד סופר חזק הוא דיבר על מעבד חזק לרמקולים ענקיים משהו בעוצמה גלובלית .

מה עם ג’יי איך הוא ?רוקד עם קטיה אני חייבת להוסיף הם נראים כמו זוג זה מוזר.

סטיבי תדאגי לסמן לו לצאת משם ככל שתישארו יותר אתם תהיו יותר בסכנה .תרגעי שכל אני…סטיבי אני לא שומעת אותך זה רע ,קיופיד תתחברי למצלמות בקרמלין ,כן בוס .דיבי יש לנו בעיה מה זה ?הקשר נותק אני עדיין לא בטוחה מה קורה שם .

ג’יג’י חכה שנייה כן קיופיד הכל חשוך אני מנסה להפעיל את ראיית הלילה שלי אבל יש שם אות שחוסם .זאת חטיפה אני קולטת בחיישנים שלי זה ג’יי הם מנסים לקחת אותו.דיבי שמעת ? כן, תקפוץ עכשין תפרוץ לשם תציל אותם .

ברגע שתנחות שם הקשר ביננו ינותק יש שם אותות כנראה לחסימת תקשורת .בסדר ג’יג’י אם אני לא חוזר תוך עשר דקות תזעיקי עזרה .אני חייבת לעשות משהו, קיופידהאם דיבי בפנים ?כן אני קולטת חתימת החום שלו.

אז תחסמי את היציאות בנתיים אני אנסה לפרוץ דרך מערכת האבטחה בבניין לחוסם התדרים. קדימה אצבעות תקלידו מהר יותר,ג’יג’י הצלחת אני רואה .איפה הם נמצאים ?סטיבי ודיבי ביחד עם החלק .

אבל קטיה לקחה ג’יי איתה שניהם לא שם יותר.סטיבי את שומעת ?כן אנחנו חוזרים ,אני רק מקווה שג’יי בסדר .גם אני ,כולנו היינו מבואסים מהחטיפה של ג’יי סטיבי הלכה ישר לדווח לג’יימס וליסבון .אני ודיבי נשארנו לבד ניסינו לחשוב ביחד על איך למצוא את ג’יי .

כל זה באשמתי הייתי צריכה לעשות יותר ,אל תאשימי את עצמך יותר מידי ג’יג’י זה לא יעזור .חוץ מזה היית מעולה בזכותך הצלחתי לעשות משהו שיעזור לנו עכשיו .מה זה ? דיברתי עם ג’יי לפני שהוא יצא היום לנשף.ג’יי הסביר שיש להם ננובוטים למקרה חירום שישדרו למפקדה אם הם מופעלים .

איך זה היה בזכותי ?שכל בזכותך האורות דלקו שוב אז ראיתי אותו וסימנתי לו להפעיל את הננובוט במקביל סטיבי כיסחה שם את המלווים של קטיה מטעם התאומות .

זה מדהים דיבי הייתי יכולה לנשק אותך ,היית יכולה ?אני מצטערת לא שמעתי את השטויות שיצאו לי מהפה .גם חיבוק זה בסדר ,הוא מתוק ותומך אני חושבת שאני קצת מחבבת אותו .עכשיו אחרי שהתחבקנו תספרי לי למה את מלאה בשריטות ולכלוך ?אני לא רוצה לדבר על זה .

האם יש בריונים שמכים אותך?דיבי זה לא עניינך אז תפסיק לשאול אני כמעט בוכה .למה את לא מחזירה להם ?את גאונה ג’יג’י יכולת לתכננת את קיופיד לחשמל אותם או משהו יותר מגניב . דיבי אסור לי להיות מעורבת בענייני אלימות אחרת המלגה שלי תפסיק .אז די כבר נמאס לי מהנושא הזה דמעות זלגו מעיניי.

לאחר השיחה שלי עם דיבי ג’יימס וליסבון החזירו אותי הביתה .למה הוא היה חייב להעלות את הדברים של יוקי הישנה עכשיו כשג’יי נחטף .הודעה קפצה במסך המחשב שלי היא מהארג”ון :

“מחר את משוחררת מבית הספר את ושאר הצוות תכננו מבצע להחזרתו של הסוכן ג’יי “.

כשהגעתי למחרת החדר שלנו היה ריק קיופיד עדיין מחוברת תעוררי יש לי משימה בשבילך .

מה תרצי גברת ג’יג’י ?

אני צריכה שתאתרי ננובוט ,הוא נמצא כנראה בסין במקום שקשור לג’ייד ולוטוס .

אה כן הקרדישאנז הצעירות של עולם הפשע אל תצחקי על הדימויים שלי ,אני מצטערת גברתי .

אני קולטת את חתימת החום של ג’יי דרך הננובוט ,איפה זה ?מחסן נטוש בסין ששייך להן .

אני מתחברת למצלמות ששם עכשיו גברתי ,קראת את המחשבות שלי .

את מחוברת גברתי ,במסך ההולוגרמה הופיע ג’יי יושב על כיסא קשור בידיו כלוא בין קרני לייזר .זאת קטיה היא באה אליו ,קיופיד תפעילי את הסאונד .

זה היה די קל לחטוף אותך ,אני ציפיתי למשהו מאתגר יותר.

זה לא משנה את לא השלמת את המשימה שלך אז התאומות לא יכולות להשלים את הנשק שלהן.

אתה חצוף למדי בשביל אסיר ,אתה מודע לכך ?

יש לך בעיה עם זה “קטיה הקטלנית “ ?

האמת היא שכן הסוכן ג’יי זה מפריע לי מאוד ,עכשיו שנינו לבד כאן ,אני אעשה משהו בנושא .

מה היא הולכת לענות או משהו יותר גרוע ?!

ברגע שקטיה כיבתה את קרני הלייזר היא זינקה על ג’יי ונישקה אותו .

מה אוי הם..בי..חד ..זו.ג זה לא נכון היא עובדת עליו .

אתה יודע התגעגתי אלייך ג’יי ,לא היו לך הרבה משימות קרובות אליי בזמן האחרון .אני מצטער יפה שלי גם אני התגעתי אלייך אז את תשחררי אותי ? ברור .לפחות עכשיו זכינו ביומיים להיות ביחד ,כן יש יתרונות בלהיחטף על ידי החברה שלך .

הוא באמת אמר את זה אז הם בקשר אמיתי ?!

אני החברה הסודית שלך רק מכיוון שאתה סוכן בארגון הזה .אני החבר הסודי שלך כי את פושעת ,ג’יי הסוכנת אשר עובדת איתך סטיבי אני חוששת שהיא עלתה עלינו.לא אין סיכוי שהיא הייתה עולה על שנינו בחיים אחנו יותר מידי טובים.

חוץ מזה אני חושבת שהיא מחבבת אותך אני לא אוהבת את זה .אישה אחרת אל אמורה להתעניין בגבר שלי .אז תגידי לחברה שלי שאני לא מתעניין במישהי אחרת חוץ ממנה ג’יי אמר ונשק לה על הלחי .

קיופיד תמחקי את הצילומים האלה ,כן גברת ג’יגי’ אני לא רוצה להרוס את מערכת היחסים שלהם אפילו אם היא אסורה.הלוואי ולי היה כזה אומץ כמו קטיה לספר לדיבי …מה רצית לספר לי ?דיבי מתי הגעת לכאן ? עכשיו אה סטיבי גם לא תגיע כרגע.

מה תספרי לי ?אממ רציתי לספר לך ש..גברת ג’יג’י יודעת איפה הסוכן ג’יי נמצא .הרובטית שלך כאן,טוב הגעת בזמן בוא נתחיל לתכננן את מבצע החילוץ הזה ברור בוא נתחיל.השעה שתיים עשרה בדיוק התאומות שלחו לנו הודעה הן מצפות לבואנו .

דיבי תודה שנשארת איתי כאן ברחפת אין על מה בכלל אני מעדיף להיות כאן מאשר במפקדה .סטיבי את שומעת אותנו ?כן ,אני נכנסת למחסן עכשיו ושמה את העגילים כדי שתוכלו לצפות .מצוין יהיו לנו עיניים מבפנים על המצב ,אז אני נתתי לסטיבי את החלק מקודם כמו שביקשת .

אז סטיבי רק צריכה להחליף את המעבד בתמורה לג’יי ולצאת משם כמה שיותר מהר .סטיבי נכנסה למחסן המקום היה ריק משומרים כפי שהן הבטיחו .התאומות עמדו לי’ד כלוב הלייזר של ג’יי שהיה כבול באזיקים ומצידו השני של הכלוב עמדה קטיה .

סטיבי הבאת את החלק שלנו ? היא הוציאה אות מהכיס והראתה להן את המעבד .מושלם אז קטיה תנטרלי את הלייזר כדי שהוא יחזור בחתיכה אחת אמרה ג’ייד בצחקוק לטוס צחקקה גם בתגובה .

קטיה משכה את ג’יי בזרועו בחור מסכן זה בטח היה נורא לו להיות אצלן בשבי אמר דיבי .

כן להיות חטוף בשבי זה די קשה למדי ניסיתי לדבר בטון הכי מרחם שלי.קטיה דחפה את ג’יי קדימה בכוח אל עבר סטיבי הוא הצליח לעצור את עצמו מלהחליק למרות שהיה כבול .קטיה התקדמה אל עבר סטיבי והיא הגישה לה את המעבד תודה על המשלוח סוכנים אמרו לוטוס וג’ייד ביחד .

קטיה הגישה לאחיות את החלק בואי אחות ונעשה כאן בלאגן אמרה ג’ייד קדימה אחות צריך לעוף עכשיו רחוק מכאן ענתה לה לוטוס .אתן הולכות למכירה הפומבית ?ברור לראות דולרים .אתן ממש שטחיות אתן יודעות ?מה שתגידי .

אז מה אם אני מתעניינת בעצמי חיה בעולם שלי אצלי הכל ורוד וזה יותר מאצלך .אין לי כוח לזה בוא ג’יי לפני שהן יתחילו לשיר או משהו בסגנון הזה .אתם חיים בעולם כאן אנחנו המנצחות אז שלום ולהתראות סוכנים עלובים בן אמרו ביחד ושלחו נשיקה אל סטיבי.

שניהם צעדו משם במהירות , איך יכולת לתת להן את החלק ?ג’יי .. הן עומדות להוסיף את המעבד לניסוי “הזמיר” זאת סייבורגית אשר שולחת תדרים לשליטה מוחית היא נגנבה לפני שנים .הן ייקחו את המעבד לרמקולים שהן יצרפו אליה בשביל להגביר את העוצמה של התדר .

בעצם הן מוכרות מכשיר לשליטת מוחות עולמית ועכשיו הוא שלם לעזאזל .הרחפת רחפה מעליהם סטיבי הפעילה את ציפורני הלייזר שלה וחתכה מג’יי את האזיקים .ג’יי וסטיבי עלו בסולם החבלים לרחפת איזה יופי אתם בסדר.

את מטורפת לגמרי מגוייסת לתת מעבד חדשני לנשק לשליטה מוחית על העולם .האמת היא שכן נתנו להן מעבד אבל קצת ישן יןתר .איזה מעבד נתת להן ?המעבד הישן של קיופיד הרובטית שלי הוא דרש כמה שיינויים אסטייטים כדי להיות דומה לשני אבל הוא באותו גודל .

חוץ מזה עכשיו קיופיד זכתה לשדרוג ואני מאוד מרוצה מהתכנית הזאת הוסיפה קיופיד .מרשים ביותר מגוייסת מרשים אמר ג’יי את היית מעולה שכל הוסיף דיבי .הרחפת אחר כך הורידה אותי ןאת דיבי בחזרה ב (מגדל המפורסם ביפן )יפן

למה אתה יורד כאן דיבי אתה לא יפני ?אני לא יפני זה נכון אבל אני הולך לחזור ללמוד כאן. אתה גרת פעם ביפן בטוקיו האמת ,אני גם גרה בטוקיו .

אני יודע יוקי ,איך אתה יודע את השם הזה ?

פעם היינו חברים למדנו ביחד בבית ספר טוקיו למציונות שנינו היינו בתכניות של המלגות .אתה היית תלמיד מלגות ?אני זוכר אותך תמיד מביאה לי לפסטרים אחרי שהייתי נפצע מהפעלולים שלי .ג’יידן..את כן זוכרת ,כל זה זאת תקופה שאני מעדיפה להדחיק גם עכשיו .

 

אני מצטער שלא נשארתי לעמוד איתך מול השאר .ההתנהגות שלי המנהלת שנאה אותה ההורים שלי התכוונו לשלוח אותי לפנימייה .אבא שלי קיבל במפתיע קידום בעבודה עם הצעה לעבור בחזרה לאמריקה אז שם קיבלתתי הזמדנות שנייה להתשפר .

 

באמריקה הם לא כך קשוחים ומקובעים כמו כאן ביפן אז קיבלתי מקום לבטא את ההתעניינות שלי בפעלולנות הם אפילו עודדו אותי .אתה ידעת שאזת אני כל הזמן הזה ? כן יוקי אני ידעתי שאת ג’יג’י מההתחלה .למה לא סיפרת להם וחשפת את האמת ?ג’יידן שתק במשך דקה .

תראי יוקי את החלטת ליצור לעצמך התחלה חדשה כאן ואני לא רציתי להתערב ולנפריע לך .אני רק רוצה להגיד לך משהו אחרון את לא יכולה למחוק את העבר שלך אף פעם הוע תמיד ילווה אותך לכל מקום .מה אתה מנסה להגיד בזה ?למרות כל זה את יכולה לקבל את העבר שלך .

את יכולה להיות יוקי יותר טובה ולא להמציא מישהי חדשה .מכיוון שכל אלה שייכים לך יוקי הם עוד חלק ממך ,זה היה מקסים ג’יידן יש לי משפטי חוכמה לפעמים .אני התגעתי אלייך גם אני ג’יידן ,אז אנחנו עדיין נשמור על הזהויות שלנו בסוד בארגון ?ברור זאת הפרטיות שלנו .

דרך אגב אנחנו נתראה ממחר בבית הספר ,אני חוזר ללמוד כאן איתך באותו התיכון. זה מדהים ג’יידן אז מעכשיו את יוקי ואני ג’יידן הכינויים שלנו שייכים רק לארגון ולאינטרנט .בסופו של דבר באמת נולדתי מחדש אבל לא כג’יג’י אלא כיוקי יותר טובה .

יוקי אשר אוהבת להיות מי שהיא .

יוקי שעוזרת להציל את העולם .

יוקי שיש לה חברים חדשים אולי גם חבר אם כשאשאל את ג’יידן הוא יגיד לי כן .

אבל זה כבר סיפור לפעם אחרת .